Logo Šalvar

Objednávka

Kompletní audiokniha NECH TU DĚTI A ZMIZ - (již léta rozebraná Milenina prvotina)  ve formátu mp3 načtená moderátorkou Hanou Švejnohovou pro zrakově postižené, může být vaše. Sázím opět na důvěru a slušnost vzdělané veřejnosti: na základě vaší objednávky vám pošlu odkaz s heslem na Úschovnu, kde si tuto audioknihu stáhnete. Po vaší zprávě, že jí máte v pořádku staženou budu prosit o úhradu částku 190.- Kč na účet, který bude uveden v mailu.

I MĚSTA MAJÍ VŠI, ZA HUMNY NEJSOU LVI, LIDI 2. I MĚSTA MAJÍ DUŠI již končí. Už je nedistribuji do knihkupectví, poslední výtisky už jen u mne, dokud je nedoprodám.

Všechny knížky Mileny Holcové, vydané ŠALVAREM můžete mít za nižší cenu, než v knihkupectví a pošťák Vám je přinese až domů. Už žádné shánění, objednejte si přiloženým formulářem - dostáváte zároveň 30% slevu vydavatele!!! Nižší cenu jinde nedostanete (kdyby jo, prosím o zprávu). Platíte až po převzetí a zkontrolování zboží.

Abyste platili co nejméně (a abychom zbytečně nepodporoval monopolní praktiky České pošty) vsázím na důvěru a nenutím Vás platit příplatky za dobírku, ani za doporučenou zásilku (pokud tonení nejlevnější možná varianta).

Vyberte si, které knížky chcete poslat, a do políčka napište kolik kusů. Balné ani dopravné - na rozdíl od internetových obchodníků nepočítám, pouze poštovné - nejnižšší jaké je možné. Objednané knížky zašlu během několika dní. Případně možno vyzvednout v sídle nakladatelství v Praze Podolí (nutno dohodnout).

Pokud patříte k těm, kterým záleží na tom, aby měli knížku podepsanou autorkou, případně i s věnováním, připište, prosím, do kolonky "telefon pro ověření", buď jen podepsat, anebo i jméno, komu vepsat věnování. Pokud objednáváte knížek více, raději specifikujte věnování v mailu martin.matousek@atlas.cz.

Vyberte si, které knížky chcete poslat, a do políčka napište kolik kusů.

 

Buddha ... ale to je jedno ks za 310,- Kč
Milena Holcová - Já nic, já Mohamed ks za 210,- Kč
mp3 - Nech tu děti a zmiz - audiokniha ks za 190,- Kč
Milena Holcová - I města mají duši ks za 239,- Kč
Milena Holcová - I města mají duši s CD ks za 239,- Kč
Milena Holcová - Láska v moll ks za 149,- Kč
Milena Holcová - Za humny nejsou lvi ks za 199,- Kč
Milena Holcová - Orinokem k přechodu ks za 166,- Kč
Milena Holcová - Lidi 1 ks za 169,- Kč
Milena Holcová - Lidi 2 ks za 169,- Kč
Milena Holcová - Lidi 3 ks za 135,- Kč
Milena Holcová - Babky na divoko ks za 157,- Kč
Milena Holcová - Poprvé a naposledy? ks za 84,- Kč
Milena Holcová - Věčný striptýz ks za 166,- Kč
Milena Holcová - Romance na tři doby ks za 199,- Kč
Milena Holcová - Riskantní rozhovor ks za 208,- Kč
Žena, růže, píseň, kost - cyklus 4 románů v dárkovém balení ks za 687,- Kč
MUDr Miroslav Matoušek - První rok života ks za 175,- Kč

Vyplňte, prosím, všechna políčka, aby mohla být objednávka vyřízena. S vašimi údaji bude zacházeno jako s citlivými a důvěrnými údaji a bez vašeho souhlasu nebudou poskytnuty třetí osobě. Ostatně hned po odeslání objednaných knížek je mažu, archivuji pouze e-mailové adresy pro budoucí zaslání informace o nově vydané knížce. Odesláním objednávky udělujete souhlas k jejich evidenci podle zákonem stanovených podmínek. Děkuji za pochopení.

Nebudu Vám posílat žádné potvrzení objednávky, protože jí rovnou vyřídím a knížky pošlu. Kdybyste je nedostali za týden, prosím o urgenci mailem.

Pokud patříte k těm, kterým záleží na tom, aby měli knížku podepsanou autorkou, případně i s věnováním, připište, prosím, do kolonky "telefon pro ověření", buď jen podepsat, anebo i jméno, komu vepsat věnování. Pokud objednáváte knížek více, raději specifikujte věnování v mailu martin.matousek@atlas.cz.